Regulamin

Regulamin sklepu internetowego Geometric Drop

I. Dane firmy prowadzącej sklep internetowy

                                                    SENGRID - FILIA AS ĆMIELÓW

 

31-503 Kraków, ul. Lubicz 17B                                                      40-101 Katowice, ul. Chorzowska 107

tel. +48 792 047 766                                                                    tel. 577 533 111

 

krakow@cmielow.com.pl                                                              katowice@cmielow.com.pl

godziny otwarcia:                                                                        godziny otwarcia:

pon. - pt. 10.00 - 18.00                                                                pon. - czw., sob., nd. 10.00 - 21.00

sob. 10.00 - 15.00                                                                        sob. 10.00 - 22.00

                                                   Regon: 371108081

                                                   Nip: 684 13 15 082

II. Określenia używane w regulaminie

Kupujący - Osoba składająca zamówienie, która musi być osobą fizyczną pełnoletnią, posiadać osobowość prawną, być przedstawicielem administracji publicznej

Zamówienie zwykłe – zamówienie produktu z do działów „Figurki”, „Wyroby użytkowe”, "Obrazy i patery", "Biżuteria porcelanowa", "Aniołki"

Zamówienie specjalne – zamówienie produktu z działów „Wyroby na specjalne zamówienie”, "Prezenty biznesowe"

Czas realizacji - jest to czas, który upływa od dnia zaksięgowania wpłaty na koncie SENGRID FILIA AS ĆMIELÓW do chwili wysłania paczki za pośrednictwem firmy kurierskiej lu Poczty Polskiej.

III. Postanowienia ogólne, miejsce i forma dokonywania zakupów

 1. Sklep internetowy, działający pod adresem: www.sklep.cmielow.com.pl prowadzi sprzedaż wysyłkową następujących towarów:
   
  - figurki porcelanowe,
   
  - porcelanowe wyroby użytkowe,
   
  - oraz inne wyroby i usługi produkowane i wykonywane przez Fabrykę Porcelany AS Ćmielów.
   
 2. Zamówienia są przyjmowane poprzez stronę: http://rij.unixstorm.org/. Złożenie zamówienia przez Kupującego oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu.
   
 3. Przyjęcie zamówienia potwierdzane jest przez system automatycznie. W szczególnych przypadkach są one potwierdzane telefonicznie lub e-mailowo. 
   
 4. Czas realizacji zamówienia zwykłego wynosi 48h (po zaksięgowaniu należności na naszym koncie lub po wyborze opcji płatności przy odbiorze). W szczególnych przypadkach maksymalny czas realizacji wynosi do 60 dni. Czas realizacji zależy od stanu magazynowego. Pracownicy sklepu dokładają wszelkich starań by czas realizacji był jak najkrótszy.
   
 5. Czas realizacji zamówień nietypowych będzie określony indywidualnie. Kupujący zostanie poinformowany o nim telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.
   
 6. Zamówienie jest wysyłane pod adres podany przez kupującego. W przypadku błędnie podanego adresu lub danych sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie przesyłki. Kupujący ponosi koszty ponownej wysyłki pod prawidłowy adres.  
   
 7. Kupujący zobowiązany jest do odbioru zamówionego towaru.
   
 8. W przypadku nieodebrania przesyłki przez kupującego, zobowiązuje się on ponieść dodatkowe koszty ponownej przesyłki.
   
 9. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji, jest wysyłane po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.
   
 10. Formy płatności:
   

  - płatność gotówką lub kartą przy odbiorze osobistym w siedzibie SENGRID FILIA AS ĆMIELÓW, ul. Lubicz 17 B w Krakowie lub ul. Chorzowska 107 w Ktowicach
  - płatność gotówką przy odbiorze, u kuriera dostarczającego paczkę,

  - przedpłata na konto bankowe w PLN na rachunek SENGRID FILIA AS ĆMIELÓW

   
                                              Deutsche Bank 53 1910 1048 2116 2765 5809 0001
  - płatność za pośrednictwem serwisu paypal
   
 11. W szczególnych przypadkach, w chwili złożenia zamówienia niektóre z oferowanych produktów mogą być niedostępne, o czym Kupujący zostanie poinformowany telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Kupującemu przysługuje w takiej sytuacji możliwość anulowania zamówienia.
   
 12. Na życzenie naszych klientów wystawiamy fakturę VAT. Umieścimy na niej dane w takiej formie, w jakiej zostaną wpisane przez Kupującego w formularzu zamówienia. Jeśli chcą Państwo otrzymać fakturę VAT, prosimy o kontakt niezwłocznie po złożeniu zamówienia (e-mailem: krakow@cmielow.com.pl lub telefonicznie: +48 792 04 77 66). 
   
 13. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować w formie pisemnej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko, jeśli produkt nie został w żaden sposób zniszczony. Podstawą zwrotu jest paragon fiskalny dołączony do każdej przesyłki. Pieniądze zwracamy przelewem. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi, ponosi go kupujący.
 14. W szczególnych przypadkach jeżeli z przyczyn technicznych lub niezależnych od Fabryki Porcelany AS Ćmielów, Fabryka Porcelany AS Ćmielów nie jest w stanie wyprodukować zamówionych przedmiotów, a nie posiada ich na stanie magazynowym, zastrzega sobie prawo do niezrealizowania złożonego zamówienie. Kupujący zostanie o tym fakcie poinformowany telefonicznie lub e-mailowo. W przypadku zapłacenia za zamówienie całość zostanie zwrócona na konto wskazane przez Kupującego. W załączniku znajduje się wzór odstąpnienia od umowy kupna na odległość.
 15. W przypadku, gdy z przyczyn technicznych, niezależnych ‹od SENGRID FILIA AS ĆMIELÓW w sklepie internetowym pojawią się błędy przy oferowanych produktach (opis, parametry, cena) pracownik SENGRID FILIA AS ĆMIELÓW natychmiast poinformuje o tym fakcie Kupującego. Kupujący ma w takim przypadku możliwość odstąpnienia od umowy kupna lub modyfikacji złożonego zamówienia.

 

IV. Ochrona danych osobowych

 1. ‹Kupujący udziela zgody na przetwarzanie jego danych osobowych przez SENGRID FILIA AS ĆMIELÓW w celach niezbędnych do zrealizowania zamówienia, zgodnie z Ustawią o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.
 2. ‹‹‹Wszelkie dane o jakie prosimy Kupujących będą bezwzględnie chronione zgodnie ze standardami bezpieczeństwa i poufności. System informatyczny stosowany do przetwarzania danych jest zabezpieczany wieloma nowoczesnymi technologiami umożliwiających skuteczną ochronę.

V. Postanowienia

końcowe
 1. Informacje na stronach nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
 2. Pracownicy SENGRID FILIA AS ĆMIELÓW mają obowiązek dokładać wszelkich starań aby zapewnić Kupującym najwyższy poziom obsługi. W przypadku jakichkolwiek uwag czy opinii prosimy o e-mail: krakow@cmielow.com.pl lub katowice@cmielow.com.pl