Prawo do odstąpienia od umowy

Gwarancje i zwroty

1. Jeżeli przesłany do Państwa produkt będzie niezgodny z opisem, bardzo prosimy o niezwłoczny kontakt (adres e-mail: krakow@cmielow.com.pl, tel. +48 792 04 77 66)

2. Zareklamowany towar należy przesłać na własny koszt na adres sklepu, podając przyczynę reklamacji, nr zamówienia oraz informację czego Państwo oczekują w zamian (zwrot należności czy wymiana produktu). Do wysyłki należy dołączyć dowód zakupu. Reklamacja bez dołączonego dowodu zakupu nie będzie rozpatrywana.

3. O rozpatrzeniu reklamacji poinformujemy Kupującego w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki.

4.  Wszystkie przesyłki wysyłane przez SENFRID FILIA ĆMIELÓW za pośrednictwem firmy spedycyjnej są ubezpieczone. W przypadku stwierdzenia widocznych śladów uszkodzenia opakowania, w które zostały zapakowane produkty, należy zgłośić to kurierowi dostarczającemu paczkę i zarządać sprawdzenia zawartości w jego obecności. Jeżeli po otwarciu paczki swierdzą Państwo uszkodzenie wyrobu prosimy zgłosić to do firmy kurierskiej dostarczacjącej paczkę w celu spisania protokołu szkody.Jednocześnie informujemy, iż roszczeń ze strony firm transportowych dochodzi wysyłający.

5. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować w formie pisemnej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko, jeśli produkt nie został w żaden sposób zniszczony. Podstawą zwrotu jest paragon fiskalny dołączony do każdej przesyłki. Pieniądze zwracamy przelewem. Koszt dostawy i odesłania towaru niepodlega zwrotowi, ponosi go kupujący.

 

W przypadku innych problemów lub wątpliwości prosimy o kontakt e-mailowy: katowice@cmielow.com.pl  lub  krakow@cmielow.com.pl