O firmie

GeometricDrop jest sklepem, w którym Klient jest najważniejszy.

Dzieki naszemu osobistemu zamiłowaniu do piękna i doskonałego wzornictwa mamy ogromną przyjemność prezentować Państwu wyroby produkowane w Manufakturze AS Ćmielów.

Ręczna produkcja oraz wyjątkowa czystość i jakość produkowanej w AS Ćmielów porcelany przyniesie satysfakcję najbardziej wymagajacym kolekcjonerom i miłosnikom piękna. Jesteśmy przekonani, że dostępne w naszym skepie ekskluzywne wyroby zapewnią estetyczne doznania na najwyższym poziomie.                                                                     

Fabryka Porcelany AS Ćmielów to manufaktura specjalizująca się w ręcznej produkcji luksusowej porcelany, która kultywuje przedwojenne tradycje Wytwórni Świt w Ćmielowie. Początki produkcji porcelany w Ćmielowie sięgają 1804 roku.

Każdy z produkowanych obecnie wyrobów posiada dedykowany certyfikat autentyczności, potwierdzający pochodzenie oraz zawiera wszystkie informacje o projekcie (nazwę, rok zaprojektowania, nazwisko projektanta, a w przypadku figurek również niepowtarzalny numer).

Zarówno stare, jak i nowe wzory – szczególnie nowa kolekcja prof. Tomaszewskiego – cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród kolekcjonerów i znawców porcelany na całym świecie. Nasze wyroby eksportujemy do kilkunastu krajów, w tym m.in.: Anglii, Japonii i Włoch czy Francji.